Doprava ZDARMA při objednávce nad 1999 Kč.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Máte-li dotaz ohledně našeho zboží nebo případné spolupráce, neváhejte nás kontaktovat.

dotazy@fashinity.cz

+420 777 028 764

MOHU SI OBJEDNANÉ ZBOŽÍ VYZVEDNOUT OSOBNĚ?

Zboží si po předchozím objednání můžete vyzvednout na našem showroomu v Brně na ulici Lužánecká 2002/4b, kde pohodlně dojedete tramvají, či zaparkujete hodinu zdarma v modré zóně autem. Zboží tu na vás počká v případě platby předem 5 dní, v případě platby při převzetí 3 dny. Po uplynutí této lhůty bohužel musíme vaši objednávku stornovat. Na showroomu je možné realizovat pouze platbu kartou, nikoliv v hotovosti.

JAK DLOUHO TRVÁ DORUČENÍ?

Objednávky expedujeme do 24 hodin (objednávky objednané přes víkend expedujeme v pondělí). Dopravce zboží následně doručuje zpravidla do druhého dne.

JAK SE DOZVÍM, ŽE BYLA MOJE ŽÁDOST O VRÁCENÍ ZBOŽÍ VYŘEŠENA?

O vrácení zboží vás budeme informovat e-mailem. Peníze vám budou vráceny tentýž den, kdy nám bude zboží doručeno zpět.

ZASÍLÁTE DO ZAHRANIČÍ?

Spustili jsme prodej našeho zboží na Slovensku. Na základě požadavků zákaznic aktuálně připravujeme expanzi do Rakouska, Německa a Švýcarska.

JE MOŽNÝ NÁKUP NA FIRMU?

Ano, nákup na firmu umožňujeme. Výhodou je, že jsme plátci DPH a v případě, že jste taktéž plátci DPH máte nárok na odpočet a tedy zboží budete mít levnější o 21%. Při tomto způsobu koupě bohužel ztrácíte status spotřebitele. Nevztahuje se na Vás právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní ani výměna zboží pokud vám nebude vyhovovat. V případě že by tato situace nastala – kontaktujte nás, situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

KDY DOSTANU DOKLAD O KOUPI ZBOŽÍ?

Nenašli jste ve svém balíku daňový doklad? Tak to je vše v naprostém pořádku. Jelikož šetříme lesy i čas při expedici objednávek, faktury jsou Vám zasílány pouze elektronicky.

CHCETE POMOCT S VÝBĚREM? MÁTE JINÝ DOTAZ?

Neváhejte nás kontaktovat na email: dotazy@fashinity.cz, či tel. +420 777 028 764