Doprava ZDARMA při objednávce nad 1999 Kč.

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Máte-li dotaz ohledně našeho zboží nebo případné spolupráce, neváhejte nás kontaktovat.

info@fashinity.cz

+420 777 028 764

MOHU SI OBJEDNANÉ ZBOŽÍ VYZVEDNOUT OSOBNĚ?

Zboží si po předchozím objednání můžete vyzvednout na našem showroomu v Brně na ulici Kotlářská 989/51a , kde pohodlně dojedete tramvají, či zaparkujete hodinu zdarma v modré zóně autem. Zboží tu na vás počká 5 dní. Po uplynutí této lhůty bohužel musíme vaši objednávku stornovat.

JAK DLOUHO TRVÁ DORUČENÍ?

Objednávky expedujeme do 24 hodin (objednávky objednané přes víkend expedujeme v pondělí). Dopravce zboží následně doručuje zpravidla do druhého dne.

JAK SE DOZVÍM, ŽE BYLA MOJE ŽÁDOST O VRÁCENÍ ZBOŽÍ VYŘEŠENA?

O vrácení zboží vás budeme informovat e-mailem.

JE MOŽNÝ NÁKUP NA FIRMU?

Ano, nákup na firmu umožňujeme. Výhodou je, že jsme plátci DPH a v případě, že jste taktéž plátci DPH máte nárok na odpočet a tedy zboží budete mít levnější o 21%. Při tomto způsobu koupě bohužel ztrácíte status spotřebitele. Nevztahuje se na Vás právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní ani výměna zboží pokud vám nebude vyhovovat. V případě že by tato situace nastala – kontaktujte nás, situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

KDY DOSTANU DOKLAD O KOUPI ZBOŽÍ?

Nenašli jste ve svém balíku daňový doklad? Tak to je vše v naprostém pořádku. Jelikož šetříme lesy i čas při expedici objednávek, faktury jsou Vám zasílány pouze elektronicky.

CHCETE POMOCT S VÝBĚREM? MÁTE JINÝ DOTAZ?

Neváhejte nás kontaktovat na email: info@fashinity.cz, či tel. +420 777 028 764