Doprava ZDARMA při objednávce nad 1999 Kč.

ZPŮSOBY DOPRAVY

 

Zásilkovna – 69 Kč

Vaše zboží Vám bude doručeno na smluvní výdejní místo v blízkosti Vašeho bydliště či zaměstnání (dle Vaši volby). Doručení probíhá zpravidla následující den po předání zboží dopravci. O průběhu přepravy jste jako zákazníci informováni e-mailem a SMS. Máte možnost inkasa dobírky v hotovosti či platební kartou přímo na výdejně. Většina výdejních míst má stálou pracovní dobu včetně víkendového provozu.

Po obdržení SMS, si Vaše zboží můžete vyzvednout na níže uvedených výdejních místech.

Zobrazit seznam výdejních míst Zásilkovny

 

Poštovné - doručení na adresu – 69 Kč

Vami vybrané zboží Vám bude doručeno na Vámi určenou adresu, kterou jste si zvolili při Vaši objednávce. Dopravce Vás bude informovat emailovou a SMS zprávou s informací o času doručení v rozmezí přibližně 2 hodin. Doručení probíhá pouze v pracovních dnech.

 

Osobní odběr – zdarma

Osobní odběr lze realizovat po předchozí telefonické domluvě na našem showroomu, kde si zboží můžete vyzkoušet a případně dokoupit další, které dotvoří Váš jedinečný outfit.  Jsme v samém centru Brna na adrese: Lužánecká 2002/4b, 602 00 Brno. Pro dohodnutí konkrétního termínu odběru zboží nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem.

ZPŮSOBY PLATBY

ONLINE (platební kartou)

Je nejjednodušší způsob jak za objednané zboží zaplatit – jednoduše využijete Vaši platební kartu.

 

Bankovní převod

Platební údaje Vám budou zaslány po dokončení objednávky na Vámi uvedený email. V rámci platebních údajů obdržíte QR kód pro rychlé automatické načtení platebních údajů a tím se vyhnete chyb při manuálním vkládání.

 

Dobírka – 39 Kč

Za zboží uhradíte dopravci (hotově / platební kartou).