Doprava ZDARMA při objednávce nad 1999 Kč.

JSME FASHINITY

Víme, že to není o tom, říkat vám co máte dělat a nosit. Právě naopak. Nabízíme vám outfity, chceme vás inspirovat, a proto nabízíme širokou škálu oblečení různých stylů, aby si každý našel to své a s námi jen vyzdvihnul svoji individualitu.

JSME OTEVŘENÍ

Nejsme anonymní a neskrýváme se za rouškou internetového světa. Zastavte se za námi do našeho showroomu v Brně. Dáme si spolu kávu a můžete si u nás naše outfity vyzkoušet, poznat nás osobně. FASHINITY není jen e-shop s nejnovější módou, ale především váš spojenec ve světě módy.

JSME TU PRO VÁS

Jsme e-shop, tvořený z lidí, kteří milují módu a jsou připraveni vám kdykoliv s čímkoliv poradit. Potřebujete sestavit outfit na míru? Vaše přání je nám rozkazem. Našim cílem je módu nejen prodávat, ale být pro vás především inspirací a rádcem.

JSME ONLINE

Dejte like u produktu nebo značky, která se vám líbí a my vám ukážeme ty nejlepší úlovky a novinky podle aktuálních trendů. Sledujte nás na Instagramu a budete mít vždy přehled o aktuálních novinkách a každodenní inspiraci v podobě nových outfitů.

OBLÉKÁME

Kdo si oblíbil naše zboží a služby? Spolupracujeme jak s profesionálními modelkami, tak s předními českými influencery. Na kom tedy můžete vidět oblečení z našeho e-shopu a inspirovat se možnými kombinacemi k vytvoření originálního outfitu?

Jako hlavní partner exkluzivně oblékáme finalistky a porotu MISS ČESKÉ REPUBLIKY.

NAŠE MODELKY

IVETA
@iveta.em

míry: 83-63-89 výška: 170cm

VLAĎKA
@vladka._.j

míry: 85-63-91 výška: 173cm

MARKÉTA
@makitkaa

míry: 83-70-89 výška: 172cm

ELIŠKA
@eligrablova

míry: 80-70-89 výška: 169cm

PETRA
@petulicek

míry: 80-70-89 výška: 169cm

LUCIE
@lu.c.e.ch

míry: 86-66-96 výška: 173cm

NAŠI MODELOVÉ

KUBA
@kubas.o

míry: 105-88-99 výška: 185cm