Doprava ZDARMA při objednávce nad 1999 Kč.

Líbí se Vám naše zboží a chcete s námi spolupracovat, už teď se na Vás těšíme.

HOSTESKY

Fashinity.cz se v rámci své propagace účastní různých společenských akcí jako např. módní přehlídky, výstavy, koncerty, či veletrhy. Jsi komunikativní, umíš oslovit kolemjdoucí a to nejen krásným úsměvem? Potom se můžeš stát součástí našeho týmu. Stačí, když nám zašleš info o svých dosavadních zkušenostech, svoje foto, případně kontakt na INSTA či FB a my tě budeme kontaktovat.

MODELKA/MODEL

Baví tě modeling a chceš se stát tváří našeho fashion store. Zašli nám svůj životopis svůj LOOKBOOK,  případně kontakt na INSTA či FB a my tě budeme kontaktovat. Pokud nás zaujmeš a my tebe, dostaneš od nás smlouvu na spolupráci, ale před tím proběhne test shooting abychom se navzájem poznali. 

INFLUENCEŘI

Náš Fashion store již přilákal tisíce zákazníků a důvodem je to že se odlišujeme exkluzivitou a kvalitou zboží v našem portfoliu a způsobem jakým ho prezentujeme. Jak nám sdělili naši zákazníci s Vašim zbožím se mi nestane, že půjdu po ulici a najednou uvidím, že jsem na eshopu koupila „levné tričko“ a to samé prodávají na stánku za poloviční cenu. Proto že náš tým dokáže skloubit kvalitu ceny a styl při výběru produktů a sestavování zboží tak i rádi spolupracujeme s jedinečnými osobnostmi jako jsou influenceři – každý z Vás si musel projít mnohdy od nuly až úplně na vrchol a proto chápeme i Váš pohled. Pojďmě tedy společně začít spolupráci na něčem velkém.

VELKOOBCHODNÍ ODBĚRATELÉ

Naše zboží je exkluzivní v rámci fashion trhu v České Republice. V případě že máte zájem odebírat nejen zboží, které je zveřejněné na našem fashion store připravíme Vám nabídku přesně podle Vašich potřeb a v cenových relacích, které jsou pro Vás akceptovatelné. Velkoobchodně realizujeme prodej fashion produkce světových značek jako je např. Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Gant, Guess, CK a další jakož i  v rámci prodeje retailových značek New Look, Vero Moda, Jack&Jones atd. Vzhledem k tomu že si zakládáme na komunikaci a jsme otevření, se všemi zájemci o velkoobchodní spolupráci jednáme vždy osobně tak abychom pochopili jejich potřeby. Kontaktujte nás a uvidíte, že najdeme společnou řeč.